GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10289384
nr 1028 9384
Tallrikar
4 st. Kina, bland annat Imari
Kondition: skador /lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:43:45
25/3 12:29:24
100 kr
28/3 18:24:58